Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Kenga magjike

Nuk i del inati, sherri virtual merr “dhenë”, Flori Mumajesi i kthen Vip-at kundër Kozeta Kurtit: Qyqja! Zemër!

Mbrëmjen e djeshme në rrjetet sociale “plasi” sherri mes Kozeta Kurtit dhe Flori Mumajesit. Shkak për të gjithë këtë u bë një shkrim i...

“Sylesha” plas sherri mes Flori Mumajesit dhe Kozeta Kurtit: Eskorta në Dubai që merren me muzikë

Menduat se gjithçka mbaroi sapo fituesi u shpall? Epo, jo e keni gabim pasi gjithçka tani ka nisur. Në fund të fundit nuk kishte...

I vendosi 0 pikë këngëtarëve në Këngën Magjike, Manjola Nallbani “shpërthen” ndaj kompozitorit: Asnjë argument profesional, veç fjali përçmuese ku dominonte buka me qofte

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua finalja e Këngës Magjike, ku Alban Ramosaj arriti të fitonte çmimin e parë me këngën “Thikat e mia”.Vlerësimi i...

Arriti të triumfonte te “Kënga Magjike”, Beatrix Ramosaj mes lotësh ka dy fjalë për Albanin: Faleminderit që e gëzove mamin…

Mbrëmjen e djeshme Alban Ramosaj arriti të triumfonte në festivalin e “Kënga Magjike”.  “Thikat e mia” ishte kënga e cila u vlerësua nga kolegët...

“O mam e fitova…” Alban Ramosaj triumfon në “Kënga Magjike”, fiton çmimin e parë

Alban Ramosaj me këngën e tij “Thikat e mia” ka marrë çmimin e madh të “Këngës Magjike”. Në vendin e dytë u renditën Flori Mumajesi...

Nuk kaloi as në 10-she, Soni Malaj reagon ashpër pas Këngës Magjike: T’ua lëshoja GLASËN ca njerëzve…

Këngëtarja Soni Malaj nuk e ka kapërdirë dot faktin që kënga e saj nuk mundi të hynte as në 10-shen e më të mirëve...

Debati për fituesen e KËNGËS MAGJIKE, kompozitorja: Dritëshkurtër, mendojnë për show të momentit dhe për ca miliona që harxhohen brenda ditës (Si iu lut...

Fituesja e edicionit të sivjetshëm të 'Këngës Magjike' ka ngjallur debate të shumta në rrjet. Publiku është i ndarë mes...

Surpriza e ‘Këngës Magjike’/ Besa ikën nga festivali, Ardit Gjebrea i shkruan publikisht: Kthehu, këtë radhë këndojmë për të ndërtuar (Nisma)

Ardit Gjebrea: Besa e dashur, të thashë që Kënga Magjike këtë vit do të ketë misionin #kendojpertendertuar dhe të gjithë bashkë do kontribuojmë për ata që kanë...

EMOCIONUESE/ I mahniti të gjithë në Festivalin e Muzikës në Rusi, ja kush është Inis NEZIRI, zëri magjepsës i Shqipërisë (PROFIL)

      View this post on Instagram     WOW,Po ndodh ??❤? kjo vajze super talent po...

Festoi ditëlindjen para dy ditësh, zbulohet ku ndodhet Flori MUMAJESI

Këngëtari i dashur për publikun Flori Mumajesi sërish ka qëndruar i heshtur edhe para dy ditësh kur festoi 37-vjetorin e lindjes. ...

Lajmet e fundit