Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

kenga konkurenca

Ju kujtohet kënga konkurenca? Jeta Faqolli e zhgënjyer: Më janë mbyllur shumë dyer, s’kam pasur një menaxher të mirë

Gjatë viteve të fundit kemi parë dhe dëgjuar shumë këngëtarë e këngëtare, ku shumë na kanë lënë mbresa e disa të tjerë jo. Për...

Lajmet e fundit