Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Kendall Jenner

Befason Maluma, kjo është vajza e ëndrrave për këngëtarin

Këngëtari kolumbian Maluma cilësohet nga femrat si artisti më simpatik në botë, por momentalisht ai është beqar. Në një intervistë për...

Kim hap arkivat: Publikon foton e ëmbël me prindërit dhe motrat, ja si dukej familja Kardashian në vitet ’90

Kim Kardashian ka publikuar një foto arkive të disa viteve më parë, me prindërit dhe motrat e saj, Khloe e Kourtney. ...

Ish-i dashuri i Kendall Jenner arrestohet në Suedi

Ish i dashuri i modeles Kendall Jenner, ASAP Rocky është arrestuar në Suedi pasi akuzohet për sulm. Prokurorët thonë se arrestimi...

Çfarë po ndodh me motrat Kardashian? Zihen për ARSYEN e çuditshme

Dy motrat e klanit Kardashian-Jenner, Kendall dhe Kylie duket se nuk i kanë aspak të mira marrëdhëniet me njëra-tjetrën. Sipas mediave...

Sapo na futi të dridhurat, modelja e njohur pozon me bikini në borë

Modelja e njohur dhe gjithashtu motra e klanit Kardashian-Jenner, Kendall sapo na ka futur të dridhurat. Në këtë fundvit, modelja ka udhëtuar...

E papritur, Kendall Jenner përshëndet shqiptarët

U bë virale dhe mori jehonë të madhe video ku ylli botëror Kim Kardashian përshëndeti në shqip, bashkë me grimierin e saj me origjinë...

Të gjithë kundër Kendall Jenner (VIDEO)

Modelja e njohur dhe gjithashtu motra e klanit Kardashian-Jenner, Kendall ka bërë që e gjithë bota të vihet kundër saj pas një veprimi aspak...

Lajmet e fundit