Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

kemp

“Je i aftë për punë”, qytetarit me probleme në këmbë i hiqet KEMP-i pas 30 vitesh

Emisioni “Stop” në Tv Klan këtë të premte ka publikuar historinë e Ervin Pajës nga fshati Gjergjovinë të Grmashit. Për shumë vite ai është...

Rudina Hajdari poston video-përgjimin: Filmova bisedën, por jo fytyrat pasi kam frikë se…(Video)

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari denoncon rastin e familjeve me ndihmë ekonomike që nuk kanë marrë ende kempin e marsit, edhe pse sot...

Falsifikoi dokumentet dhe përfitoi kempin e babait, arrestohet

Një 39-vjeçar është vënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka përfituar tre muaj kemp duke falsifikuar dokumentet e babait të tij. ...

Deputetja e PD: Familjes në varfëri ekstreme iu hoq ndihma ekonomike se kishte banjë…

Deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri e ftuar në "360 Gradë" në Ora News, thotë se 20 mijë familje janë hequr nga ndihma ekonomike,...

Lajmet e fundit