Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

kelmend

Kush udhëtonte dhe me çfarë ishte ngarkuar avioni që u rrëzua në Kelmend? Policia u dërgon shenjat e gishtave autoriteteve malazeze

Policia shqiptare i ka dërguar homologëve në Malin e Zi shenjat e gishtave dhe gjurmët e tjera që janë gjetur në avionin e rrëzuar...

Avioni i rrëzuar në Kelmend, Gazetarja Lala: Mund të jetë përdorur nga persona të shumëkërkuar për…

Gazetarja e njohur Klodiana Lala dhënë disa detaje të reja në lidhje me ngjarjen e shënuar në Kelmend ditën e djeshme, ku u rrëzua...

Avioni u rrëzua në Kelmend nga mbingarkesa, gazetari: Do ngarkohej me 200 kg drogë!

Gazetari Artan Hoxha thotë se avioni që u rrëzua paraditen e djeshme në afërsi të Vermoshit, në zonën e Kelmendit, do të ngarkohej me...

Policia njoftim zyrtar për avionin e rrëzuar: Nuk gjetëm gjë të paligjshme brenda, mjeti s’kishte as dokumente. Po punojmë për të përcaktuar itenerarin

Avioni që u rrëzua dje në Kelmend nuk kishte brenda asgjë të paligjshme. Të paktën kështu konfirmon zyrtarisht Policia e Shkodrës, pas mbërritjes në...

Bariu që shkoi i pari në Kelmend: Pashë një grua dhe dy burra, për 45 minuta morën “diçka” nga avioni dhe e futën në...

Kolë Vuçaj, bariu i Kelmendit që shkoi i pari në vendin ku u rrëzua dje avioni "piper", ka treguar se çfarë ka parë në...

DETAJE nga rrëzimi i avionit në Kelmend, mjeti ra nga mbingarkesa, si tentuan piloti boshnjak dhe pasagjeri që ta ngrenë sërish në fluturim

Detaje të reja janë zbuluar nga rrëzimi i avionit në zonën e Kelmendit në Malësinë e Madhe. Avioni dyshohet se është rrëzuar nga mbingarkesa. Burimet...

“Me bimë medicinale”, misteri i avionit të vogël që u rrëzua në Kelmend, një “Fuoristradë” mori pilotin dhe pasagjerin (DETAJE)

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me avion e vogël që është rrëzuar ditën e sotme në zonën e Kelmendit në Malësinë e...


Lajmet e fundit