Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

kelmend balili

Prokuroria kërkon konfiskimin e pasurive të Klemend Balilit (Çfarë do të sekuestrohet)

Njësi me sipërfaqe 120 m2, dhe 23(njeze tre) apartamente. Mbi Balilin rëndojnë 4 akuza: Trafikim i lëndëve narkotike kryer në bashkëpunim në formën...

Përfitoi gjykim të shkurtuar, Berisha flet për Balilin: Ediskobari fali Eskobarin

Gjatë ditës së sotme, Gjykata për Krimet e Rënda, ka pranuar gjykimin e shkurtuar ndaj Kelment Balilit, i cilësuari si “Eskobari i Ballkanit”. ...

Gjyqi për Kelmend Balilin, gjykata tërhiqet për VENDIMIN

Ka nisur sot në orën 10:00 në Gjykatën për Krime të seanca e parë e gjykimit ndaj Kelment Balilit, i cilësuari si “Eskobari i...

‘Eskobari i Ballkanit’ para drejtësisë, caktohet data e gjyqit për Balilin

Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar datën e seancës së parë për gjykimin e Kelmend Balilit. Seanca do të mbahet...

Marrëdhëniet me Balilin, Kryemadhi: Nuk e kam takuar, Meta po

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” në Top Channel, ka folur mbi lidhjet e LSI me Klement Balilin. ...

‘Eskobari i Ballkanit’, Artan Hoxha: Emri i duhur për Kelmend Balilin është ‘Magjistari’

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar tani në emisionin ‘Opinion’ se nofka e vendosur  për Kelmend Balilin si 'Eskobari i Ballkanit' i duket e...

Pa pranga dhe i qeshur në sallë, lihet në burg Klement Balili, avokati: S’ka asnjë provë

Klement Balili do të qëndrojë në burg deri në përfundim të Gjykimit. Gjykata e Krimeve të Rënda i ka komunikuar Balilit sot masën e...

Gazetari Hoxha zbulon prapaskenat: Balili marrëveshje direkte me Ardi Veliun

Gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat e dorëzimit të Kelment Balilit, i quajtur si “Eskobari i trafikut të drogës në Ballkan”. Hoxha...

‘Ujku, ujku’, por ‘çakalli’ bën kërdinë

Nga Arben Rrozhani Prej shpalljes në kërkim në vitin 2016, Kelment Balili u vetëdorëzua dje në Policinë e Shtetit për t’u...

‘BOMBA’ e Hoxhës: BALILI u fsheh në mes të TIRANËS, fqinj me 10 MINISTRA (E PLOTË)

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se gajtë dy viteve në arrati, i shumëkërkuari Kelment Balili është fshehur në mes të Tiranës. ...


Lajmet e fundit