Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

kelcyre

Sherr me thika mes adoleshentëve në Këlcyrë, një përfundon një spital, e tjetri në pranga

Një sherr me thika është shënuar mes adoleshentëve në Këlcyrë, kur për pasojë një 18-vjeçar ka përfunduar në spital. Policia njofton se është arrestuar shtetasi...

Makina përplas 14 vjeçarin në Këlcyrë, policia vihet në ndjekje të shoferit që u largua nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në Këlcyrë mbrëmjen e sotme, ku 14 vjeçari Y.Sh është përplasur nga një makinë. Shoferi i mjetit K. J., 30 vjeç,...

Patosi, Cërriku dhe Këlcyra zgjedhin kreun e PD, ja kush janë, mes tyre një grua (EMRAT)

Komisioni i Rithemelimit njofton për mbylljen e procesit të zgjedhjeve për kreun e ri të PD-së Patos, Cërrik dhe Këlcyrë. Sipas njoftimit mësohet se kryetar...

Benz-i humb kontrollin dhe del nga rruga, plagoset shoferi dhe tre pasagjerët në Këlcyrë

Një aksident ka ndodhur këtë paradite në afërsi të fshatit Kumarak në Këlcyrë, ku një mjet tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka dalë...

Mbyllet një klasë në Këlcyrë, 4 nxënës pozitivë me Covid-19

Klasa e 9-të në shkollën e Këlcyrës, është mbyllur pasi disa nxënës janë prekur nga Covid-19. Bëhet me dije se katër nxënës janë prekur nga...

Shqipëria në zjarr, flakët përfshijnë Përmetin dhe Këlcyrën

Një zjarr me përmasa të konsiderueshme ka rënë në kullotat e fshatit Kutal në Përmet. Mësohet se terreni i thepisur e ka bërë të...

Me kallashnikov dhe dy karikatorë, Policia nxjerr VIDEON e neutralizimit të 55 vjeçarit në Këlcyrë: Ua drejtoi armën efektivëve, ishte me plumb në fole

Seit Alikollari, është arrestuar nga Policia e Këlcyrës pasi mbrëmjen e djeshme ka dalë me armë në mes të qytetit dhe ka qëlluar me...

FOTO: Efektivët e Policisë marrin “krah e këmbë” burrin në Këlcyrë, qëlloi me armë në mes të qytetit dhe terrorizoi kalimtarët (EMRI)

Seit Alikollari, është arrestuar nga Policia e Këlcyrës pasi mbrëmjen e djeshme ka dalë me armë në mes të qytetit dhe ka qëlluar me...

E rëndë në Këlcyrë, djali me probleme mendore godet nënë në kokë me mjet prerës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Këlcyrë mbrëmjen e sotme, ku një 29 vjeçar me probleme mendore ka goditur nënë e tij në...

Përmetarët “s’duan t’ja dinë” për zgjedhjet, dalin në protestë për të mbrojtur komunitetin: Jemi KUNDËR shpërthimeve në lumin Vjosë! Duan të gjejnë gaz natyror

Ndërkohë që të gjithë i kanë sytë nga zgjedhjet dhe rezultatet finale, përmetarët dhe qytetarët e Këlcyrës kanë një problem social që prek komunitetin...

Lajmet e fundit