Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

kejvina kthjella

Të gjithë në panik nga zjarri në Turqi, dikush filmon dhe zbulon të dashurin e Kejvina Kthjellës

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale, Kejvina Kthjella po shijon pushimet me partnerin e saj në Bodrum të Turqisë. Mirëpo asaj i janë prishur...

‘Vdesin arabët për biondina’, Kejvina Kthella sherr me komentuesin në Instagram: Edhe ti gruan…(E PLOTË)

Modelja shqiptare Kejvina Kthjella ka udhëtuar drejt Dubait, nga ku po publikon disa foto mjaft provokuese. Në njërën nga fotot ajo...

BEFASON Kejvina Kthjella: Natën para atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja unë fjeta me… (Zbardhet dëshmia e plotë dhe përgjimet e Vjehrrës së Redjan Rrajës)

Atentati ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja më 1 nëntor 2019 ende nuk është zbardhur i plotë, por mesa duket SPAK është drejt fundit...

‘Nuk të kanë thënë që jam egërsirë?’, me kapuç e pistoletë, modelja shqiptare bëhet gati për ‘luftë’ (FOTO)

Kejvina Kthjella ka pozuar së fundmi me një stil shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim në rrjete sociale. Ish-velina...

‘Mirë që përdor photoshop, por mëso si t’i bësh fotot moj ku*vë’, Kejvina i kthehet keq ndjekëses në Instagram

Ish-velina Kejvina Kthjella është një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Bukuroshja me forma elegante është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht...

Të përqafuar dhe shumë afër njëri-tjetrit, çfarë po ndodh mes Kejvinës dhe këngëtarit shqiptar në Los Angeles? (FOTO)

Modelja Kejvina Kthjella prej disa javësh ndodhet në SHBA, në kuadër të një projekti të ri fotografik. Ish-velina ka postuar së...

Vjen vera për Kejvina Kthjellën, nga SHBA, ‘tërbon’ instagramin me foto super hot

Ish-velina Kejvina Kthjella prej ditësh ndodhet në Amerikë në kuadër të një projekti të ri. Modelja nga veriu i Shqipërisë, shquhet...

Getinjo i bën super kompliment, shikoni përgjigjen indiferente të Kejvinës (Foto)

Kejvina Kthjella është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ish-velina është e njohur për bukurinë e saj dhe...

E lidhur me Redjan RRAJËN, Krimet e Rënda i kthejnë celularin Kejvina Kthellës, llogaritë bankare dhe makina e modeles ende nën sekuestro

Gjykata e Krimeve të Rënda i kthen Kejvina Kthjellës celularin, por llogaritë e saj bankare vijojnë të mbeten të bllokuara dhe makina e modeles...

‘Mos ha m*t, po nxirre surratin’, Kejvina Kthella i kthehet keq fanses (FOTO)

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizzit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale...

Lajmet e fundit