Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

kejvina kthella

Redjan Rraja dëshmon në GJKKO për “Audin” e Kejvinës: E kam vetëm shoqe, nuk i kam dhënë lek për ta blerë

Redjan Rraja, i akuzuar për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, ka dëshmuar këtë të martë para togave të zeza. Ai ka dhënë shpjegimet e...

“E kam shoqe, asgjë tjetër”, Redjan Rraja mohon të ketë lidhje me “Audi-n” e sekuestruar nga SPAK të Kejvina Kthellës: Nuk ia kam blerë...

Redjan Rraja, i akuzuar për atentatin ndaj ish-prokurorit Arian Ndoja, te mbikalimi i Shkozetit, me 1 të vrarë e dy të plagosur ka dëshmuar...

VIDEO/ Në hetim nga SPAK? Kejvina Kthella thyen heshtjen për herë të parë: Më lini të jetoj jetën time, unë jam…

Modelja Kejvina Kthella ka folur për herë të parë pas daljes së saj të bujshme nga shtëpia e Big Brother Vip. Pas postimeve që...

FOTO/ Me pushime në ishull, zbulohet djali me të cilin është “arratisur” Kejvina Kthella

Pas një shkëputje të gjatë nga rrjetet sociale, pas daljes së bujshme nga shtëpia e Big Brother Vip, Kejvina është rikthyer dhe postimet në...

Kejvina REAGON për herë të parë pas daljes nga BBV, ka dy fjalë për SHPULLËN ndaj Luizit (FOTO)

Kejvina Kthella ka reaguar për herë të parë, pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip”. Ajo e ka cilësuar  si një çmendinë qëndrimin...

Kejvina Kthella: Mezi po pres të kem një bebe, por nuk ka meshkuj “profesionistë”

Banorja e “Big Brother Vip”, Kejvina Kthella ka shprehur dëshirën për të qenë një mami së shpejti dhe të mbajë në krahë beben e...

VIDEO/ “Nuk ia vlen ky”, Kejvina i futet në shtrat Kristit gjatë natës, çfarë ndodhi

Me kalimin e ditëve banorët e shtëpisë së Big Brother Vip kanë krijuar dhe më tepër afrimitete me njëri-tjetrin. Përveç debateve të nxehta sigurisht në...

Shkaktoi aksidentin në Vlorë, i revoltuar reagon qytetari që u përplas nga Kejvina: Arrogante, pse s’tregon se ike se kishe frikë se të bënin...

Pas rrëfimit “të sinqertë” të modeles Kejvina Kthella brenda shtëpisë së Big Brother Vip, ku tregoi pa “i’u dridhur qerpiku” tha se kishte aksidentuar...

Aksidentoi familjen me makinë, tregon Kejvina: S’kisha nerva të prisja Policinë, u arratisa dhe më shpallën në kërkim

Modelja Kejvina Kthella, së fundmi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” ka treguar se ka qenë e shpallur në kërkim pasi kishte shkaktuar një...

Në pronësi të Kejvina Kthellës, SPAK kërkon konfiskimin e Audit A8 që i përkiste Redjan Rrajës (FOTO)

Prokuroria Speciale ka kërkuar sot konfiskimin e pasurive të Redjan Rrajës, nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili u përfshi në një atentat...

Lajmet e fundit