Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

kejsi tola

Harrojeni Kejsin me flokë të gjata, këngëtarja merr vendimin drastik për pamjen (FOTO)

Kejsi Tola është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ndërkohë, këngëtarja e hitit "Më ke mua" ka...

E adhuronte prej kohësh, Kejsi Tola surprizon fansen në trasmetim direkt

Xhoja është gëzimi i shumëpritur i Kozetës pas 5 vitesh martesë. Tani që ajo është adoleshente dhe disi e “llastuar” kërkon...

Olta Boka i jep fund aludimeve: Është e vështirë të gjesh miq të mirë, Kejsi duhet të sqaronte…

Dy mikeshat Kejsi Tola dhe Olta Boka janë përfolur kohët e fundit në media për shkak të një deklarate të Keisit. ...

Flori Mumajesi shton dyshimet, publikon VIDEON  e ‘dashurisë’ me Fifin

Prej disa kohësh, Flori Mumajesi po diskutohet për një lidhje me këngëtaren e njohur Fifin. Mirëpo fjalët u hodhën poshtë, kur...

Pas lidhjes me Florin, 2019 e gjen Kejsi Tolën super seksi (FOTO)

Kejsi Tola është një ndër këngëtaret më të përfolura të momentit. Ajo po diskutohet prej disa kohësh se është në një...

Prej shumë vitesh shoqe të ngushta, Kejsi Tola dhe Olta Boka prishin miqësinë?

Kejsi Tola dhe Olta Boka janë përveç se dy kolege  në muzikë, janë dhe dy shoqe të ngushta prej vitesh. Por...

Kejsi apo Fifi, kush është e dashura? Flori Mumajesi sqaron një herë e mirë të vërtetën

Flori Mumajesi është përfolur kohëve të fundit për lidhje dashurie me këngëtare të ndryshme. Në fillim nga një video e publikuar...

‘Gëzuar’, thellohet edhe më shumë raporti i Flori Mumajesit me këtë këngëtare (FOTO)

Pas fitores së festivalit ‘Kënga Magjike’, Flori Mumajesi është në qendër të vëmendjes të të gjitha mediave. Por çfarë ka shkaktuar...

Lajmet e fundit