Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

kejdi mehmetaj

Qytetarët e duan në valle, Monika Kryemadhi nuk ua prish qejfin, u bashkohet edhe një deputete tjetër (Video)

Deputetë dhe zyrtarë të LSI-së kanë qenë në Topojë të Fierit për të zhvilluar takime me qytetarët, por jo gjithçka është fokusuar te politika....

PS e kërkon president, përgjigjet LSI: Meta duhet të çojë deri në fund garën në parti

Pas dy deklaratave të bëra nga zyrtarët e PS-së, ministri i Jashtëm Ditmir Bushati dhe deputeti Arben Çuko që e mbështesnin kandidaturën e mundshme...

“Faleminderit që ke qenë udhërrëfyese edhe mburojë për mua” deputetja dedikim për Monika Kryemadhin

Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen dhe urime të shumta i janë bërë nga familjarë, miq dhe kolegë të saj. Edhe deputetja më...

Mbyll punimet në Tiranë Kongresi i Internacionales së të Rinjve Eurosocialistë, Kejdi Mehmetaj zgjidhet Zv.Presidente

Ky kongres theksoi zgjerimin e tij me organizata, parti, apo forume të tjera rinore socialiste dhe kishte si qëllim thellimin e bashkëpunimit midis...

Lajmet e fundit