Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

kejdi mehmetaj

‘Shqiptarët tashmë e kanë marrë vendimin’, deputetja e LSI reagon pas protestës: Vrulli popullor nuk do të ndalet

'Sot Edi Rama ra bashkë me qeverinë e tij të krimit dhe korrupsionit. Shqiptarët protestuan sot për demokraci, të revoltuar nga padrejtësitë, varfëria,...

Kejdi Mehmetaj e LSI: Ministre Arsimi nuk kemi më Besa Shahinin por BEDELIN e saj

‘Sot doli e qartë për sytë e shqiptarëve se tanimë për Ministër Arsimi nuk kemi më Besa Shahinin, por bedelin e saj, ose e...

Studentët, deputetja e LSI: Të enjten maxhoranca ka shansin e fundit

“Të enjten maxhoranca ka shansin e fundit”, kështu është shprehur deputetja e LSI-së Kejdi Mehmetaj teksa ka paralajmëruar qeverinë për përshkallëzim të revoltës studentore....

‘Kejdi dhe Floida duhet të dorëzonin mandatet’, ish-ministri: Të ishin bashkë me shokët e tyre studentë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani është shprehur se dy deputët e LSI, Kejdi Mehmetaj dhe Floida Kërpaçi duhet të kishin dorëzuar mandatet. ...

Dorëzuan me urgjencë amendamentet për studentët/ A do jetë LSI nesër në Parlament? Ja si përgjigjet Mehmetaj

Dy deputetet e LSI Floida Kërpaçi dhe Kejdi Mehmetaj dorëzuan sot në Kuvend dy amendamentet  për zgjidhjen e kërkesave të studentëve. ...

Protesta te “Astiri”, Mehmetaj: Mos kini durim e mëshirë për Edi Ramën

Deputetë të opozitës kanë qenë edhe sot të pranishëm në protestën e banorëve te “Astiri”. Ndër ta, Kejdi Mehmetaj, deputete e...

LSI akuzon policinë për dhunë në protestë: Rama i tha gruas së plagosur “zhduku një orë e më parë”

Lëvizja Socialiste për Integrim, përmes deputetes Kejdi Mehmetaj akuzon Policinë e Shtetit se ka ushtruar dhunë ndaj grave të moshuara dhe adoleshentëve në protestën...

Ishte kundër por u detyrua të votonte siç vendosi LSI, Kejdi Mehmetaj tregon pengun e madh

Kejdi Mehmetaj, deputetja e LSI e ftuar këtë mëngjes te ‘Vila 24’ rrëfeu se ka patur momente kur nuk ka qenë dakord me partinë...

Kejdi Mehmetaj sulmon keq deputetin e LSI që votoi në emër të Vangjel Tavos: Sytë i ka në ballë, s’ka dhënë shenja që s’di...

Kejdi Mehmetaj, deputetja e LSI sulmon ashpër kolegun e saj Robert Bitri i cili së fundmi është distancuar nga LSI dhe Monika Kryemadhi në...

Lajmet e fundit