Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

kejdi mehmetaj

Kejdi Mehmetaj flet për marrëdhënien me të fejuarin: Kemi menduar të bashkëjetojmë!

Ish-deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj ka folur ditën e sotme për jetën personale dhe planet për të ardhmen me të fejuarin. ...

Mehmetaj: Ramën nuk e shpëton ‘larja e duarve’ me Pjetrin, përfundoi duke dekoruar një kriminel

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka mbështetur akuzat e PD për Valdrin Pjetrin. Përmes një statusi në Facebook, Mehmetaj shprehet se...

‘Po çmend dynjanë’, ish-deputetja e LSI ironizon Hajdarin: Amerikania kërkon autorizim për të vënë një buqetë me lule tek babai

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj ka ironizuar deputeten Rudina Hajdari e cila ka 'gozhduar' presidentin Ilir Meta dhe ish deputetin e PD në Tropojë,...

Edhe Kejdi Mehmetaj s’përmbahet ndaj Elisa Spiropalit: Është bërë si ajo e mizës së kalit, i duket vetja e mençur! Është një RROBË E...

Pas Nora Malajt, edhe ish-deputetja e re e LSI Kejdi Mehmetaj nuk përmbahet ndaj Elisa Spiropalit. Mehmetaj e quan ministren e...

Denoncimi: Babai i Kejdi Mehmetajt mashtron banorët pallatit në Fier, shet hyrjet 2-3 herë bashkë me vëllezërit (VIDEO)

Firma e ndërtimit braktisë punimet e pallatit, banorët kërkojnë ndihmë pas vdekjes së njërit prej tyre tragjikisht. Fiks Fare denoncoi mbrëmjen...

‘Fieri më prisni se po vij’, ish-deputetja e LSI sfidon Ramën: Po je trim sa hiqesh, hajde se…

'Ky Fieri që ti e varfërove, e kriminalizove dhe e le shkret pa njerëz, është Fieri që do të dërgojë mbrapsht në skutat...

Sulmet ndaj presidentit, ish-deputetja e LSI i kthehet Ramës: Mos ia qaj hallin Metës, kur të gjeti ty punë, vetes ia ka dalë për...

Ish-deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj ka komentuar situatën politike në Shqipëri dhe sulmet e kryeministrit Edi Rama ndaj presidentit Ilir Meta dhe krerëve të...

‘Turma nuk ndalon’, Ish-deputetja e LSI: Gazi lotsjellës na ka ardhur te këmbët…

Ndërkohë protesta e opozitës është tensionuar, ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj është e ftuar në Report TV me gazetarin Ilir Babaramo. ...

Protesta në Fier, protestuesit djegin gomat në Urën e Mbrostarit, Mehmetaj: Shprehja e irritimit ndaj qeverisë

Protesta e opozitës së bashkuar po vazhdon në bllokimin e akseve kryesore në 12 qarqet e vendit. Në Fier duket sikur...

Mehmetaj zbulon arsyen tjetër: Pse opozita ka vendosur të protestojë pasditeve. Në 13 prill do jetë masive

Ish-deputetja e LSI-së Kejdi Mehmetaj thotë se një prej arsyeve për zhvendosjen e orës së protestave opozitare gjatë pasdites është edhe evitimi i arrestimeve...

Lajmet e fundit