Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

kejdi mehmetaj

“E pret gjithë LSI-ja”, Mehmetaj për rikthimin e Ilir Metës: Peshë e rëndë që do i ndez motorët opozitës

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj tha se në këtë parti të gjithë po presin rikthimin e Ilir Metës, pas përfundimit të...

Kujt i ngjan vogëlushja? Kejdi Mehmetaj flet për herë të parë për jetën e saj si MAMI

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, u bë nënë për herë të parë. Ajo u bekua me një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin,...

Në pritje të ëmbël, ish-deputetja Kejdi Mehmetaj shfaqet me barkun e rrumbullakosur në kampingun e LRI në Jalë (FOTO)

Ish deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj mbrëmjen e djeshme ka folur para të rinjve në natën e dytë të kampingut të LRI (Lëvizja Rinore për...

“25 prilli nuk është kapitull i mbyllur”, paralajmëron Kejdi Mehmetaj: Shtatori do të jetë intensiv

Ish-deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj në një intervistë është shprehur se në shtator do të rikthehen zhvillimet politike. Ajo është shprehu se nga LSI do...

Gazetarja përplaset live me Kejdi Mehmetajn: Qytetarët iu votuan në masë juve, Kryemadhi çoi në Kuvend Petrit Vasilin me 361 vota! Kandidatja e LSI:...

Zgjedhja e kryetares së LSI për të marrë mandatin e deputets në Fier, duke “djegur” Kajdi Mehmatajn për të futur në Kuvend Petrit Vasilin,...

Kryemadhi “bëhet e gjallë” dhe i shkruan KQZ-së: ZGJEDH mandatin e DEPUTETIT në Fier

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi pranon zyrtarisht mandatin e deputetit në qarkun e Fierit. Kryemadhi ka reaguar për herë të parë, pas gati dy muajsh...

Kejdi Mehmetaj apo Petrit Vasili? Monika Kryemadhi zgjedh deputetin e ardhshëm, ja kush do ta përfaqësojë LSI-në në Parlament e ri

Monika Kryemadhi duket se e ka bërë zgjedhjen e saj. Deputetët që do përfaqësojnë LSI në Parlamentin e ri do të jenë Erisa Xhixho,...

Kejdi Mehmetaj e ashpër me Komitetin e Ekspertëve: I shërben Ramës, një javë pas zgjedhjeve hoqën karantinën për ata që hyjnë nga Greqia

Kejdi Mehmetaj e LSI-së është treguar e ashpër me Komitetin Teknik të Ekspertëve dhe qeverinë, duke thënë se kjo e fundit është ajo që...

Në ‘ankth’ për mandatin e deputetit, reagon për herë të parë Kejdi Mehmetaj: Edi Rama nuk fitoi! Beteja vazhdon…

Kandidatja për deputete Kejdi Mehmetaj reagon për herë të parë pas disfatës së LSI-së në zgjedhjet parlamentare. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Mehmetaj, e...

Petrit Vasili apo Kejdi Mehmetaj? Dilema e Monika Kryemadhit, kë do të zgjedhë kryetarja e LSI-së për ta patur në krah në Parlamentin e...

Kanë ngelur edhe shumë pak kuti për t’u numëruar, por rezultati i LSI-së është i qartë, partia e Monika Kryemadhit ka fituar 4 deputetë...

Lajmet e fundit