Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

Keith Groeneveld

Adriana Matoshi “braktis” seancën dhe gjen kohë për të dashurin: Shyqyr që ekziston interneti dhe shoh fytyrën tënde të ëmbël

Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut, ku është përfolur për lidhjen e saj me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld, 19 vite...

“Më ka bërë të kuptoj se vlej” Adriana Matoshi feston 1 vjetorin e lidhjes me futbollistin 19 vite më të vogël: Jemi shembulli më...

Aktorja dhe njëherazi dhe deputetja e Parlamentit të Kosovës, Adriana Matoshi para pak kohësh “u kryqëzua” nga mediat për lidhjen e saj me futbollistin...

“Të kishe marrë një në moshën e ngjyrën tëndë”, deputetja shqiptare s’ia përton ndjekëses: Edhe Profeti Muhammed e kishte gruan…

Adriana Matoshi është përfolur shumë në medie për shkak të lidhjes me të dashurin, 19 vite më të ri, Keith Groeneveld. Deputetja kosovare shpesh herë...

U sulmua vazhdimisht për lidhjen e saj me futbollistin 19 vite më të vogël, i dashuri surprizon Adriana Matoshin

Të dashurosh do të thotë të gjesh gjysmën tënde, të gjesh personin që të bën të lumtur pavarësisht se nga vjen ai/ajo, pavarësisht diferencës...

Lajmet e fundit