Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

kazino

Sulm me armë zjarri në ambientet e një kazinoje, humbin jetën dy persona, autori vritet nga policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kaziono në qytetin Green Bay në Wisconsin ku një person i armatosur hapi zjarr dhe si...

Ka festë në Las Vegas, pas më shumë se dy muajsh rihapen kazinotë

Pas më shumë se dy muaj e gjysmë të mbyllura, në Las Vegas janë rihapur kazinotë, ku pamjet ishi të pabesueshme, pasi mijëra njerëz...

Shkuan për të vjedhur kazinonë, ‘maskat’ vrasin dy shqiptarë në Shkup

Mëngjesin e sotëm në rrugën 'Magjistralja e Adriatikut', në Shkup, katër persona të armatosur janë futur në një kazino dhe kanë goditur me armë,...

I ngacmon të dashurën, ‘ha dru’ në mes të kazinosë (PAMJET VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë është zhvilluar në Hong Kong në Azi atje ku një burrë i moshuar luante me letra në kazino. ...

Shqiptari u ekzekutua në kazino nga polici, rrëfehen familjarët

Një ngjarje e rëndë ka tronditur dje Suharekën në Kosovë. Jetmir Alijaj ka mbetur i vrarë në vend, pas të...

Mbyllja e llotove, Rama i përgjigjet ‘vlonjatit’: Mos më shaj nëpër dhëmbë, pranova një kompromis të keq

Në rubrikën ‘Përgjigja ime’, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t'i përgjigjet një komentuesi i cili identifikohet me një adresë false, Vlonajti Vlorë. ...

Mbyllja e lojërave të fatit, Veliaj: Mezi pres janarin …

Nga 1 janari nuk do të shikoni asnjë pikë bastesh apo kazino në Tiranë dhe në gjithë territorin e Shqipërisë.  ...

Lajmet e fundit