Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

kazaksitan

VIDEO/ Vajza po varej në dritare, “heroi” ngjitet në katin e 7-të dhe shpëton 3-vjeçaren

Ky është momenti kur një hero në Kazikistan ngjitet në pjesën e jashtme të dritares së një pallati për të shpëtuar një vajzë të...

Lajmet e fundit