Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kavala

Tragjedi në Greqi, motori rrëzohet dhe merr para njerëzit në rrugë, 3 të vdekur

Të paktën tre të vdekur (mes tyre drejtuesi i motorit) dhe disa të plagosur, nga një aksident që ka ndodhur sot në Greqi, raportojnë...

Vrasja e 18-vjeçarit në Greqi, autori e pranon: Ndodhi gabimisht

Detaje të reja dalin nga vrasja e 18-vjeçarit shqiptar mbrëmjen e kaluar në Kavala të Greqisë. I riu është identifikuar si...

Lajmet e fundit