Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

Kavaje

“Vetëm në mos më ardhsh në dorë”, motra e Ilvi Metës akuza të forta:  Një polic e kishte inat, rrobat e vëllait s’na i...

Motra e 32-vjeçarit Ilvi Meta ka thënë për “Top Story” se vëllain pak kohë më parë një oficer policie e kishte kërcënuar. Ai ka treguar...

Vdekja e 32-vjeçarit tek Komisariati në Kavajë, flasin familjarët e Ilvi Metës: Trupi kishte shenja dhune në brinjë dhe stomak, kemi foto

Familjarët e 32-vjeçarët të Ivi Metës që u gjet i vdekur në qelinë e komisariatit të Kavajës kanë folur në lidhje me ngjarjen e...

Vdekja e 31-vjeçarit në komisariatin e Kavajës, kamerat e sigurisë filmuan hyrje-daljet në qelinë e Ilvi Metës

Vijojnë hetimet për ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Komisariatin e Kavajës, ku dyshohet se u vetvra 31-vjeçari, Ilvi Meta. Bëhet...

Të rinjtë e Kavajës do të ndezin qirinj sot para Komisariatit

Të rinjtë e qytetit të Kavajës kanë bërë thirrje për t'u mbledhur sot para Komisariatit dhe për të ndezur qirinj për Ilvi Metën. 31...

Agjencia e Mbikqyrjes Policore zbardh ngjarjen e Kavajës: Ja çfarë e shkaktoi vdekjen e Ilvi Metës

Agjencia e Mbikqyrjes Policore (AMP) ka reaguar sot për vdekjen e 31 vjeçarit Ilvi Meta i cili u vetëvra në ambientet e Komisiariatit të...

Ngjarja e rëndë në Kavajë, Gledis Nano dërgon grup inspektimi në Komisiariatin e Policisë: Të bëhet verifikimi…

Policia e Shtetit ka reaguar zyrtarisht për ngjarjen e rëndë në Komisiariatin e Kavajës, ku u vetëvar 31 vjeçari Ilvi Meta. Drejtori i Përgjithshëm,...

Deputeti i PD bën akuzën e fortë: 31-vjeçari në Kavajë nuk vrau veten, por vdiq si pasojë e dhunës barbare që kanë ushtruar policët

Deputeti i PD, Dashnor Sula ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua në Kavajë, ku vetvar në ambientet e Komisariatit...

E rëndë/ 31-vjeçari vret veten në ambientet e komisariatit të Kavajës, ishte arrestuar sot për vjedhje (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ambientet e komisariatit të Kavajës, ku ka vrarë veten një 31-vjeçar. Bëhet me dije se Ilvi Meta ka...

Zhduket 67-vjeçari në Kavajë, bashkëshortja ngre alarmin

Një 67-vjeçar është zhdukur nga banesa pa lënë asnjë gjurmë në Kavajë. Bëhet me dije se shtetasja Gj. G., 61 vjeçe, banuese në Kavajë, ka...

E reja nga Kavaja denoncon 37 vjeçarin për përdhunim  

Një 37 vjeçar u procedua nga Policia e Kavajës, pasi akuzohet  se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase 24-vjeçare, kundrejt dëshirës së saj....

Lajmet e fundit