Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Kavaje

Digjet makina e një efektivi policie në Kavajë, nisin hetimet

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në Kavajë. Bëhet me dije se është djegur mjeti në pronësi të efektivit të policisë, shtetasit...

Grida Duma me të rinjtë, uron Fiter Bajramin: Gëzuar, Myftiu i Kavajës më falenderoi për fushatën pa sharje

Grida Duma ditën e sotme ka zhvilluar një takim me të rinjtë dhe të rejat e Kavajës. Ndryshe nga herët e tjera Duma ka...

Ekzekutimi i 41-vjeçarit Everest Caka, gjendet një “Benz” i djegur në Kavajë

Pak minuta pas ekzekutimit të 41-vjeçarit Everest Caka, gjendet një automjet i djegur në Kavajë. Paraprakisht mësohet se bëhet fjalë për një automjet tip “Benz”,...

Panik në Kavajë, flakët shkrumbojnë një autobus në mes të rrugës

Një autobus është përfshirë nga flakët rreth 20 minuta më parë pranë rrethrotullimit të Kavajës. Sipas të dhënave paraprake, shkak i zjarrit është bërë një...

5.300 metra katrorë në Karpen të Kavajës, Xhamia dhe Kadastra përplasen në gjykatë për mosdhënien e pronës (DETAJET E ÇËSHTJES)

Komuniteti Mysliman mbërrin në Gjykatën e Lartë. Shkak është bërë mosnjohja nga ana e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës për një tokë prej 5300 metra...

Veliaj “ngacmon” kandidatët e PD: Si është ajo kënga e tyre “unstoppable”, ne fituam Kavajën dhe Rrogozhinën

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka dalë në një deklaratë për median, ku u shpreh shumë i lumtur për fitoren në Kavajë dhe Rrogozhinë. Veliaj e ka...

Mbyllet numërimi në BASTIONIN e demokratëve, PS del forcë e parë me 223 vota diferencë (REZULTATI NË KAVAJË)

PS bën “kërdinë” në këto zgjedhje, duke mos i lënë PD-së hapësirë për ndryshim rezultati apo për të pasur shpresë në bastionet e saj....

Grida Duma flet nga numërimi në Kavajë: Ndryshimi po vjen, jemi surprizuar për mirë

Grida Duma nga Kavaja është shprehur optimiste duke thënë se nga tani çdo votë është për PD. Ajo tha se PD është surpizuar për mirë...

Komisioneri mbyll votimin në Kavajë 3 orë para përfundimit: Kam 5 orë po rri kot aty! Njerëzit kanë ikur në Itali

Komisioneri i një qendre votimi në Kavajë e ka mbyllur procesin e votimit 3 orë para afatit përfundimtar.I pyetur nga mediat se pse e...

Plagosi me armë aktivistin e PD në Kavajë, Gjykata jep masën arrest me burg për Ndriçim Jonuzin

Gjykata ka vendosur masën “arrest me burg” për Ndriçim Jonuzi, i cili akuzohet se ka plagosur aktivisten e PD-së në Kavajë, Bledi Okshtunin. Gjykata e...

Lajmet e fundit