Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kati i 7

E rëndë në Maltë, punëtori shqiptar bie nga kati i 7-të, humb jetën në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Maltë, ku një shqiptarë ka humbur jetën. Bëhet me dije se një shqiptar, identiteti i...

Mëngjes TRAGJIK/ Hidhet nga kati i 7-të i pallatit dhe vdes në vend një burrë në Durrës

Një 75 vjeçar në Durrës është hedhur nga kati i 7-të i pallatit dhe ka gjetur vdekjen në vend. Ngjarja e...

Lajmet e fundit