Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

kater te vrare

Familjarët i japin sot LAMTUMIRËN e fundit 20-vjeçarit Myzerim Zenelit

Familjarët dhe të afërmit i kanë dhënë sot lamtumirën e fundit të ndjerit, Myzerim Zeneli, i cili humbi jetën nga të shtënat me armë...

Mbeti i plagosur gjatë masakrës së Velipojës, zbardhet dëshmia e Hasan Ferracakut: Shkuam për t’u sqaruar, ata gjuajtën të parët vëllain tim…

Është zbardhur dëshmia e Hasan Ferracaku, një nga të plagosurit në masakarën e Velipojës, ku mbetën të vrarë katër persona dhe u plagosën 2...

FOTO e kamerierit 20-vjeçar që humbi jetën në Velipojë; ja si paraqitet gjendja e dy të plagosurve

Personi në foto është Myzerim Zeneli, i cili humbi jetën pas përplasjes mes pronarëve Ferracaku dhe Gocaj në Velipojë. 20-vjeçari Myzerim Zeneli kishte vetëm një...

Vrasja e katërfishtë në Velipojë, reagon LSI: Kjo ngjarje tregon qartë dështimin e Rilindjes

Pas ngjarjes së rëndë në Velipojë, ku humbën jetën katër persona, gjatë një konflikti me armë për shezlonget  e plazhit ka reaguar edhe Lëvizja...

“Shqipëria pa kryeministër”, Vasili: Kur në Velipojë ndodhi një tragjedi e tmerrshme njerëzore, propaganda kurdiset të punojë, ndërsa realiteti ka zero rëndësi

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar me tone të ashpra, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi pas mesnatë në Velipojë,...

Vrasja e 4-fishtë në Velipojë, reagon Voltana Ademi: Ngjarja mund dhe duhej të ishte parandaluar, nëse policia…

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Velipojë, ku mbetën të vrarë katër persona dhe u...

“Plazhet dhe qytetet tona s’meritojnë t’i ngjajnë shesh-betejave të “Wild West”, Meta reagon ashpër për ngjarjen e Velipojës: Situata ka dalë jashtë kontrollit

Presidenti Ilir Meta ka reaguar ashpër në lidhje me ngjarjen e rëndë në Velipojë, ku pas një përplasje me armë mbetën të vdekur katër...

Sherri me armë në Velipojë që përfundoi me katër viktima, reagon Basha: Policia vegël e regjimit për mbrojten e pushtetit, jeta e qytetarëve në...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reguar për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Velipojë, ku mbetën të vrarë katër persona dhe u plagosën...

Vëllezërit Gocaj mbetën të vrarë gjatë përplasjes me armë në Velipojë, flet babai me lot në sy: Më është fikur dera, m’i vranë tek...

Pjetër Gocaj babi i dy prej të vrarëve gjatë konfliktit me armë në Velipojë ka folur për mediat. Me zërin që i dridhet dhe me...

TRAGJIKE, kishte ditën e parë të punës si kamerier, plumbat i morën jetën 20-vjeçarit në Velipojë

Myzerim Zeneli vetëm 20-vjeç është njëri prej viktimave që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në Velipojë, pas shkëmbimit me armë zjarri mes pronarëve të...

Lajmet e fundit