Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kater makina

Aksident i rëndë në autostradë, 4 makina ‘bëhen copë’, zbulohet shkaku

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot në mesditë në autostradën Tiranë-Durrës. Katër automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, dhe mendohet...

 Aksident masiv te Ura e Tapizës, përplasen katër makina

Një aksident masiv ku janë përfshirë katër automjete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Tiranë-Fushë Krujë, pranë Urës së Tapizës. ...

Lajmet e fundit