Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

Kategoria I

Momente nga dhuna e policisë ndaj tifozëve të Partizanit: “Po na rrahin policët, na mbytën në dajak”

Këto janë momentet kur Forcat Speciale godasin tifozët e Partizanit në "Elbasan Arena" gjatë ndeshjes kundër Skënderbeut, video e siguruar nga Newsport.al.  "NO COMMENT":...

Ekskluzive/ Gaz Demi: Konflikti? Na provokoi Policia. Kalari me të kuq? Duka i FSHF ua tha miqve që ishte gabim. Jorgji për ne “non...

Presidenti i Partizanit, Gaz Demi në një intervistë për Newsport.al rrëfen emocionet e pas ndeshjes, si e pa gjykimin e ndeshjes, përplasjen me tifozët...

Humbën ndeshjen vendimtare, Elbasani ka gati ndëshkimin e futbollistëve

Elbasani është projektuar në verë si një nga skuadrat që do të kërkojë hyrjen në elitën e futbollit shqiptar, por që në katër javët...

Operohet futbollisti shqiptar, falënderim special për deputetin e PS-së

Erjon Ballkoçi ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale në gjurin e tij. Lajmin e bën të ditur klubi i Sopotit ku nëpërmjet një njoftimi, lajmëron...

Lista e pagesave për gjyqtarët shqiptarë, ja sa marrin njerëzit më të kontestuar në Shqipëri

Profesioni më i kontestuar në vendin tonë është gjykimi. Si në jetën e përditshme për çështje penale, civile dhe administrative, por edhe sportive, profesioni...

Ndeshja përfundoi me rezultatin 8-3, FSHF nis hetimet

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ndeshja Turbina-Pogradeci, e vlefshme për javën e 27-t dhe të fundit të kampionatit kombëtar të Kategorisë së...

Dhunë në Pogradec dhe Peshkopi, disa tifozë në gjendje kritike në spital

*Futbollisti i Kastriotit Erlind Korreshi

Lajmet e fundit