Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Kate pa leje

Hyn në fuqi KONFISKIMI i kullave, pronarët do i shesin shtetit “vullnetarisht” katet pa leje për 1 EURO! Ekspertët do paguhen deri në 3...

Vendimi i qeverisë shqiptare për konfiskimin e kullave me kate pa leje ka hyrë në fuqi më datë 5 janar dhe është botuar në...

Sekuestrohen 4 KATE PA LEJE të Myslym Shyri, këtë herë pallati është i përfunduar (VIDEO)

Katër kate pa leje të një pallati në zonën e Myslym Shyrit në Tiranë janë sekuestuar sot, në kuadër të aksionit që qeveria ka...

Lajmet e fundit