Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kastro

‘Toka po pushon’, mesazhi i Kastros do t’ju bëjë të gjithëve të reflektoni: Ndodhemi në karantinë, sepse njerëzit kanë gabuar

“Toka po pushon”, kështu e hap videon e tij Kastro Zizo, një projekt i realizuar duke iu referuar situatës në të cilën ndodhet vendi...

Kryeministri kanadez befason me atë që thotë për Fidel Kastron

Ndonëse pjesa më e madhe e liderave botërorë kanë reaguar me fjalë të ashpra pas vdekjes së Fidel Kastros, reagimi i ngrohtë i kryeministrit...

Takim historik me një shtrëngim duarsh të çuditshëm mes Obamës dhe Kastros

Në momentin pas përfundimit të konferencës për shtypnga presidenti Barack Obama dhe Raul Kastro në Kubë, nisi një shtrëngim duarsh i çrregullt dhe shumë...

Lajmet e fundit