Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

Kastro Zizo

U shfaq krah Erion Veliajt, Kastro Zizo tregon si la alkoolin dhe LSI-në për t’iu bashkuar socialistëve

Kantautori Kastro Zizo një ditë më parë doli krah kryebashkiakut Erion Veliaj, duke mbështetur atë dhe Partinë Socialiste. Siç deklaroi vetë...

Partia Socialiste ‘rekruton’ edhe Kastro Zizon, shfaqet krah Veliajt dhe i dhuron një çantë shpine

Ditën e sotme kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka zhvilluar një takim në njësinë nr.4 në Tiranë. Këtë herë krah Veliajt...

Kastro Zizo bëhet baba për herë të tretë, publikon foton e ëmbël të djalit të porsalindur

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo është bërë baba për herë të tretë. Gruaja e tij e tretë, Sara, solli në jetë...

‘Mos lexoni romane këto kohë’, Kastro Zizo poston videon kur Ermali i shiste ‘mall’: Ishe spaçatori im

Aktori i humorit Ermal Mamaqi, tashmë kineast pas realizimit të dy filmave komedi, pas deklaratës së bë në rrjete sociale, është bërë objekt diskutimi,...

Kastro Zizo i kujton Ermalit kohën kur e kishte ‘spaçator’, ja çfarë mendonte Mamaqi për librat para 3 viteve (VIDEO)

Kantautori Kastro Zizo ka publikuar një video të tre viteve më parë, ku së bashku me Ermal Mamaqin kanë realizuar një "spot ndërgjegjësues" për...

‘Toka po pushon’, mesazhi i Kastros do t’ju bëjë të gjithëve të reflektoni: Ndodhemi në karantinë, sepse njerëzit kanë gabuar

“Toka po pushon”, kështu e hap videon e tij Kastro Zizo, një projekt i realizuar duke iu referuar situatës në të cilën ndodhet vendi...

Artisti i njohur përcjell mesazhin e fortë: Kur të gjithë bënin plumba, unë bëja televizion

Kastro Zizo njihet si një nga personazhët më kontravers të ekranit shqiptar. Së fundmi ai ka përcjellë një mesazh domethënës përmes...

Shpërthen Kastro Zizo për teatrin: Të shëmbet, një bordello ku bënin seks 10 njerëz në një dhomë

Këngëtari i njohur Kastro Zizo ka reaguar lidhur me shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Kastro Zizo provokon fansat e vet me një shaka të pavend: Lidh shaminë në kokë dhe thotë “jam me kancer”

Këngëtari i njohur Kastro Zizo, tashmë edhe moderator, ka provokuar fansat e vet me një shaka të pavend. Pak orë më...

E dashura e surprizon me dhuratën e veçantë, emocionohet Kastro Zizo: Faleminderit zemër…

Ditën e sotme, artisti i njohur shqiptar Kastro Zizo feston datën e tij të lindjes. Krahas urimeve dhe dhuratave që mund...

Lajmet e fundit