Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kastro zizo bashkia permet

Kandidon për Bashki, reagojnë përmetarët: Kastro Zizo ka dëgjuar qyteti i luleve, dhe i duket fushë me lule

Si e kanë pritur përmetarët lajmin se këngëtari Kastro Zizo do të kandidojë për kryetar bashkie në këtë qytet? Me shumë kulturë… ...

Habit Kastro Zizo: Do kandidoj për kryetar bashkie në këtë qytet

Këngëtari i njohur Kleviz Bega, i njohur edhe si Kastro Zizo ka shpallur ambicien për të kandiduar për kryetar bashkie në zgjedhjet vendore të...

Lajmet e fundit