Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Kastrioti

Sherr i madh në Selman Stërmasi, trajneri i Kastriotit kapet me lojtarët e Tiranës, ndërpritet ndeshja (VIDEO)

Ka plasur sherri në ndeshjen mes Tiranës dhe Kastriotit që po luhet në stadiumin “Selman Stermasi”.Trajneri i Kastriotit, Ramazan Ndreu, është përplasur me lojtarët...

Dhuna ndaj gazetarit, KF Kastrioti: Po kërkohet të prishet imazhi, Alban Vogli nuk është president i klubit

Klubi i Kastriotit ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku gazetari Eduard Ilnica u dhunua barabarisht nga...

Dhunë në Pogradec dhe Peshkopi, disa tifozë në gjendje kritike në spital

*Futbollisti i Kastriotit Erlind Korreshi

Lajmet e fundit