Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kastriot tusha

Pas letrës publike nga Aleanca për Teatrin, Vikena Kamenica dhe Kastriot Tusha zhvendosin koncertin, ja ku do të mbahet

Koncerti që do të mbahej sot nga artistët e mirënjohur, Vikena Kamenica dhe Kastriot Tusha pranë sheshit të Teatrit Kombëtar është anuluar dhe pritet...

Rrëfehet Kastriot Tusha: Kam bërë çfarë më ka dashur shpirti…

Ai është tenor dhe këngëtar i serenatave dhe muzikës popullore. Kastriot Tusha vazhdon të jetë aktiv në skenë duke mbetur sharmant...

‘Ju vetë jeni artist’, Kastriot Tusha rikujton momentin e sikletshëm me gazetaren

Tenori shqiptar Kastriot Tusha ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Pasdite në Top Channel”, teksa ka kujtuar edhe një moment të...

Gafat e “gazetares së kulturës” s’kanë të mbaruar, dëgjoni çfarë i ka thënë Matilda Makoçit

Gazetarja e kulturës në televizionin A1 News, vijon të habisë me gafat e saj të rënda. Pasi në internet u publikua...

Lajmet e fundit