Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kastriot reci

Kërcënohet ish-speciali i RENEAS/ I morën ADN për vrasjen e biznesmenit Kastriot Reçi, doli se nuk kishte lidhje (EMRI-DËSHMIA)

Një ish oficer i repartit elitar RENEA ka denoncuar se i rrezikohet jeta e për këtë arsye ka kërkuar ndihmë nga ish kolegët. Besnik...

Atentati me tritol ndaj Preng Gjinit, reagon i dyshuari kryesor, nipi i Kastriot Reçit

A.Reçi, nipi i Kastriot Reçit, të ekzekutuar me snajper në mes të Rrëshenit 7 muaj më parë është i dyshuari kryesor për atentatin me...

Atentati ndaj Preng Gjinit në Tiranë/ Kamerat filmojnë nipin e Kastriot Reçit, aktivizoi lëndën plasëse dhe pas shpërthimit iku me vrap

Nipi i Kastiot Reçit dyshohet se është autori i atentatit së Preng Gjinit në Tiranë, i ndodhur në zonën e Selitës. ...

Policia pranë identifikimit të autorëve, ky është snajperi me të cilin u vra Kastriot Reçi

Uniformat blu mund të jenë shumë pranë identifikimit të autorëve të vrasjse së biznesmenit Kastriot Reçi në Rrëshen. Pranë vendit të...

Zbardhet skena e vrasjes së biznesmenit, autori qëlloi nga tualeti i banesës: Theu grilën që të mos shihej

Autori i i vrasjes së Kastriot Reçit ka qëlluar nga kati i 8 i një pallati i shpallur i pabanueshëm nga bashkia për shkak...

Vrasja e biznesmenit me snajper, i vëllai rrëfen momentet e fundit: E lashë duke folur në telefon dhe e gjeta të shtrirë në tokë

Biznesmeni Kastriot Reçi është vrarë pasi ka marrë një telefonatë, ku dyshohet se ka folur me një grua me të cilën do të takohej...

Ekzekutimi i Kastriot Reçit, zbardhen DETAJE të reja: Autori e qëlloi me snajper nga tarraca e pallatit, plumbi e kapi direkt në zemër (E...

Detaje të reja dalin në dritë nga ekzekutimi i biznesmenit Kastriot Reçi mëngjesin e sotëm në qytetin e Rrëshenit. Mësohet se...

Detaje të reja nga vrasja e Kastriot Reçit, viktima u qëllua me plumb në zemër

Pas ekzekutimit të biznesmenit Kastriot Reçi, detaje të reja janë zbuluar rreth vrasjes së tij. Sipas Spitalit të Rrëshenit, viktima është...

Ekzekutimi i Kastriot Reçit me snajper, policia ofron 20 milionë lekë për çdo informacion që lidhet me autorët

Pas ekzekutimit me snajper të Kastriot Reçit pronarit televizionit 'Media Plus' Tv, policia ka vënë në dispozicion 2 milionë lekë të rinj, për çdo...

Vrasja e Kastriot Reçit, merret në pyetje bashkëshortja dhe fëmijët

Pas ekzekutimit mafioz me snajper të Kastriot Reçit policia po merr në pyetje bashkëshorten dhe fëmijët e drejtuesit të televizionit 'Media Plus' Tv, për...

Lajmet e fundit