Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

Kastriot Piroli

Loja me deputetët: Mandati i PS Lezhë i kalon LSI?

Shkarkohen, humbin mandatin, por nuk ka ndjesë publike dhe as distancim nga partitë e tyre Nga Afrim Krasniqi (ISP.al) Me kërkesën...

Lajmet e fundit