Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Kastriot Myftaraj

“Është mision gati i pamundur”, faqja e gazetarit të ndjerë Kastriot Myftaraj bën njoftimin e papritur: Do të…

Për herë të parë që nga vdekja e gazetarit Kastriot Myftaraj, në faqen që përdorej prej tij në rrjetin social Facebook janë rikthyer postimet. Bëhet...

Skandali që zbuloi pastruesja, si kërkonte Kaç Myftaraj arrestimin e Alda Klosit muaj para se të ndërronte jetë

Gazetari i ndjerë Kastriot Myftaraj më 29 mars 2022 bëri një emision me titull “SPAK të arrestojë dy "Stela Gugallat" TNLD, Alda Klosi (Ciko)...

Rrëfimi i nënës së Kastriot Myftarajt, dyshimet dhe vrasja e djalit: Nuk e lanë të jetonte! Ra në mes të shtëpisë, ishte helmuar (E...

Nëna e gazetarit të ndjerë Kastriot Myftaraj, ka folur për herë të parë mbi vdekjen tragjike të të birit, në rrethana misterioze. Gjatë një rrëfimi...

Sali Berisha për ikjen e Myftarajt: Gëzimi i Erion Velisë ka ngjallur dyshime për shkakun e vertetë të vdekjes së tij

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan për ndarjen nga jeta të gazetarit Kastriot Myftaraj, i cili pak ditë më parë sipas Policisë, u hodh nga kati...

Veliaj ironizon vetëvrasjen e gazetarit: Nuk na vini dot gjoba, hidhuni dhe nga ballkoni po deshët!

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i është përgjigjur ashpër disa portaleve që sipas tij postojnë lajme të rreme dhe tentojnë t’i vendosin gjoba Bashkisë...

Kastriot Myftaraj u vra apo u vetëvra? Ilir Kulla: Autoritetet bënë gabim që nuk sqaruan publikun! Curri: S’mund të ishte thjesht K.M-ja, mendoj se...

Vdekja e gazetarit Kastriot Myftaraj ditën e djeshme tronditi opinionin publik. Për analistin Ilir Kulla, ai u vetëvra duke u hedhur nga kati i...

Vdekja e Kastriot Myftaraj, analisti Frrok Çupi: Janë dhe tre gazetarë që u rrezikohet jeta! Të merret në hetim hoxha vrasa-ndjellës

Shkruan Frrok Çupi Edhe një gazetar tjetër, nga më të njohurit, dje është kërcënuar me vdekje, pak minuta pasi Kastriot Myftaraj humbi jetën tragjikisht. ‘Ej...

“Mendonte se këtu mund ta vrisnin”, kolegu tregon telefonatën e fundit me Myftarajn, pak para se të hidhej nga pallati

Botuesi dhe publicisti Ndriçim Kulla ka qenë ndër të fundit që ka biseduar dje me Kastriot Myftarajn përpara se analisti të kryente vetëvrasjen duke...

Miku avokat i Kastriot Myftarajt rrëfen detaje dhe ngre dyshime: Nuk kishe sëmundje të keqe, as depresion. Nuk e besojmë që mund të fluturoje...

Miku i gazetarit të ndjerë Kastriot Myftaraj, avokati Kastriot Frasheri zbulon detaje nga ditët e fundit të jetës së gazetarit dhe ngre dyshime për...

Elvis Naçi flet për vdekjen e Kastriot Myftaraj: Ka folur keq për Zotin, më ka sharë dhe mua, ama sot ja bëj hallall

Hoxha dhe bamirësi i njohur Elvis Naçi, flet për vdekjen tragjike të gazetarit Kastriot Myftaraj, i cili këtë të enjte u hodh nga kati...

Lajmet e fundit