Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kastriot lleshi

Banorët e Mamurrasit të tmerruar/ Përplasja me armë vazhdoi për 1 km nga dy makina, shkak i sherrit ngacmimi i një vajze

Andi Skonja dhe Gentian Diva kanë mbetur të plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm, si pasojë e një konflikti me armë...

Lajmet e fundit