Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

kastriot kryemadhi

Grabitën me armë dyqanet në Greqi, këta janë dy shqiptarët e arrestuar në vendin fqinj, policia iu gjeti pistoletë dhe thikë (FOTO-EMRA)

Policia greke ka arrestuar dy shqiptarë, të cilët akuzohen për 11 grabitje me armë në dyqane e 1 grabitje në një banesë në Selanik....

Lajmet e fundit