Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Kastriot Islami

Kastriot Islami: Rama në lidhje sekrete me Vuçiç për të krijuar “Serbinë e madhe”, veriu i Kosovës mund të shkëputet si Krimeja

Ish-deputeti Kastriot Islami ka sulmuar kryeministrin Edi Rama, pasi u shpreh se është bërë pjesë e një marrëveshje të fshehtë për krijimin e “Serbisë...

Kastriot Islami “shthur” gojën: Qeveria e re një harem konkubinash dhe dylberësh, ata janë meshkuj por jo burra! Rama ka një frustrim që nga...

“Një harem konkubinësh dhe dylberësh”. Kështu e ka quajtur Kastriot Islami qeverinë e re të prezantuar nga kryeministri Rama ditën e sotme në Asamblenë...

Kastriot Islami: Kafja e hidhur që shitet lirë në mëngjes ju shkakton njerëzve diabet, se i hedhin më shumë sheqer

Profesori Kastriot Islami ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook, një shqetësim serioz pas ankesave të disa qytetarëve. Ata janë ankuar se duke...

Vdekja e Marko Bellos, përlotet Kastriot Islami: Nuk e besoj dot, kisha shpresë se do të mbijetonte

Ish-deputeti Kastriot Islami është përlotur teksa ka folur për mikun e tij, Mark Bello që u nda nga jeta pas infektimit me koronavirus. ...

Tha se u ndalua me urdhër të kryeministrit, policia i përgjigjet Kastriot Islamit: Shau me fjalë të ulëta efektivët, i kërcënoi ‘do ta shihni...

Ish-deputeti Kastriot Islami mbrëmjen e djeshme ëstë shoqëruar nga policia pasi nuk kishte vendosur maskën mbrojtëse dhe nuk u tregoi efektivëve dokumentin e identifikimit....

“Provokim”, Meta i del në mbrojtje Kastriot Islamit: Arrestimi i tij është bërë për hakmarrje politike

Presidenti Ilir Meta i ka dalë në mbrojtje ish-deputetit të PD-së Kastriot Islamit, i cili u shoqërua mbrëmjen e djeshme në ambientet e policisë....

U shoqërua në komisariat për mosmbajtjen e maskës, flet për herë të parë Kastriot Islami: Gjykoj se ishte Edi Rama që më ndaloi dhe...

Ish-deputeti Kastriot Islami ditën e sotme u shoqërua në komisaritainnr.2 në tiranë, për shkak se ishte duke ecur te diga e Liqenit Artificial pa...

U shoqërua dhe qendroi 1 orë në komisariat për mosmbajtje maske, Kastriot Islami ‘nuk zë mend’: E mban maskën te mjekra

Ditën e sotme ish-deputeti Kastriot Islami është shoqëruar në komisariatin nr.2 pasi u kap duke ecur tek Liqei Artificial pa maskë. ...

Shoqërimi në komisariat i Kastriot Islamit, Paloka akuzon Ramën: Hakmarrës i vogël e i neveritshëm, ja për çfarë e përdor policinë

Ish-deputeti Kastriot Islami ditën e sotme u shoqërua në komisaritainnr.2 në tiranë, për shkak se ishte duke ecur te diga e Liqenit Artificial pa...

Theu masat anticovid, shoqërohet në polici ish-deputeti Kastriot Islami

Sot është shoqëruar në polici për mosmbajtje maske ish-deputeti Kastriot Islami, teksa ka qenë dule ecur te diga e Liqenit Artificial. ...

Lajmet e fundit