Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kastriot gramshi

Komisioneri Publik i bindet ONM, kërkohet shkarkimi nga detyra i gjyqtarit Kastriot Gramshi

Komisioneri Publik Florian Ballhysa, ankimoi të martën më 24 maj vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për konfirmimin në detyrë të gjyqtarit të...

ONM rekomandon shkarkimin e Kastriot Gramshit, Komisioneri Publik “hap dosjen” e gjyqtarin të Tiranës me nënshtetësi amerikane

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (ONM) rekomandon shkarkimin nga detyra të gjyqtarit të Tiranës Kastriot Gramshi. Rekomandimi i ka shkuar Komisionerit Publik, i cili është...

Azilant dhe me nënshtetësi amerikane, vettingu konfirmon në detyrë gjyqtarin e Tiranës Kastriot Gramshi

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shpalli të premten më 25 mars vendimin për konfirmimin në detyrë të gjyqtarit të Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë,...

Gjyqtari i Tiranës del në vetting, Kastriot Gramshi jep shpjegime për të ardhurat e babait dhe ato në SHBA

Gjyqtari i Tiranës, Kastriot Gramshi u përball të martën më 15 shkurt me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, KPK, kur gjatë seancës dëgjimore dha...

Ekstradimi i Nezar Seitit në Itali, reagon KLD: Hetim disiplinor për gjykatësin

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka reaguar për herë të parë lidhur me ekstradimin e Nezar Seitit drejt Italisë. KLD ka...

Lajmet e fundit