Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

Kastriot Bejtja

Shkarkohet drejtori i ALBPETROL, ja kush emërohet në vend të tij (EMRI)

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku shkarkon drejtorin e Albpetrol, Kastriot Bejtaj. Vendimi është marrë nga Këshilli Mbikqyrës ditën e...

Lajmet e fundit