Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

Kastrati Group

Marka ndërkombëtare e hotelerisë Hyatt tashmë edhe në Shqipëri, Kastrati nënshkruan marrëveshjen

Dita e 6 dhjetorit solli një ndër eventet më të rëndësishme përsa i përket zhvillimit të turizmit dhe biznesit në Shqipëri.  ...

Kastrati i premton Zaev 100 milionë euro investime, si po “rrëmben” Maqedonia biznesmenët shqiptarë

Pasi ka qenë mjaft konkurruese në tërheqjen e investitorëve të huaj, që kanë zgjedhur Maqedoninë ndaj Shqipërisë, si psh prodhuesin e mjesëve të makinave...

Publikohen emrat e biznesmenëve që u gjobitën nga Shullazi

Janë publikuar emrat e biznesmenëve që janë gjobitur nga Emiljano Shullazi dhe njerëzit e tij. Ashtu siç ishte shkruar më...

Lajmet e fundit