Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

Kasto Zizo bën deklaratën e papritur: Nuk flas me Blendi Fefziun

Kastro Zizo bën deklaratën e papritur: Nuk flas me Blendi Fevziun

Kastro Zizo kudo që është i ftuar flet gjithmonë hapur dhe krijon polemika. Së fundmi, ai ka zbuluar se cilin nga...

Lajmet e fundit