Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

kaskada e fierzes

Balluku qetëson qytetarët: Fierza nuk është në pikën e vdekjes, ky është menaxhimi më i mirë që i kemi bërë kaskadës

Ministrja e Energjisë dhe Infrastukturës, Belinda Balluku hedh poshtë zërat se situata në liqenin e Fierzës është kritike dhe se niveli është “në pikën...

Lajmet e fundit