Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kaseta te montuara

OSBE kërkon 4 kushte për zgjedhjet dhe kërkon: Jo më kaseta të montuara për mediat

Ambasadori i OSBE-së në Tiranë Bernd Borchardt ka kërkuar nga komisioni i posaëm i reformës zgjedhore të nxitojë me punën për ndryshimet në reformën...

Lajmet e fundit