Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kasem seferi

Gabimet e qeverisjes në pesë vite

Nga Kasem Seferi Kriza e madhe financiare dhe ekonomike, në fakt u shfaq befas në vitin 2007 dhe në Shqipëri, jehona...

Lajmet e fundit