Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kasem mahmutaj

Sali Berisha flet për deputetin e “Foltores”: Kam dëgjuar që i janë sekuestruar pasuritë, SKAP-i është i partisë

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se është në dijeni të vendimit të drejtësisë shqiptare për sekuestrimin e pasurive të deputetit të PD Kasëm Mahmutaj. Ky...

GJKKO i sekuestroi pasuritë, reagon deputeti Kasëm Mahmutaj: Ç’lidhje kam unë me vëllanë tim?!

Deputeti demokrat Kasëm Mahmutaj reagon për herë të parë pasi Gjykata e Posaçme i sekuestroi pasuritë atij dhe dy vëllezërve të tij. Shkak është...

GJKKO i konfiskon pasuritë deputetit të PD-së që iu bashkua Foltores, mbetet vetëm me 1 apartament

Gjykata e posaçme ka konfiskuar pasuritë e deputetit demokrat Kasëm Mahmutaj si të pajustifikuara, pas një hetimi pasuror të SPAK mbi pasuritë e të...

Lajmet e fundit