Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

Kasem Hysenbelli

Covid-19 i mori jetën, 1 vit pa Kasem Hysenbelliun, biznesmen dhe pronar mediash

Kasem Hysenbelliu, biznesmeni dhe pronari i medias Fax News 1 vit më parë është ndarë nga jeta. Hysenbelliu ndërroi jetë, pasi ishte i infektuar me...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Standard

Fjala