Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Kasaphanë

Kasaphanë në Kroaci, burri vret 6 veta dhe kursen foshnjën 7-muajshe

Një masakër në Kroaci u mori jetën 6 personave (3 gra, 2 burra dhe një fëmijë 10 vjeç). Ngjarja e tmerrshme...

Lajmet e fundit