Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kasaforta

FOTO/ Kjo është “KUTIA E PANDORËS”, kasaforta ku mbahen formularët e firmosur nga 4200 delegatët e Kuvendit Kombëtar të PD-së

Kryetarit të Këshillit Kombëtar të PD=së, Edi Palokës, ditën e djeshme iu dorëzuan formularët e firmave të nënshkruara nga delegatët demokratë, të cilët kërkojnë...

KASAFORTA çon në pranga 3 persona në TIRANË, mes tyre një GRUA! Sekuestrohen bizhuteri me vlerë mbi 25 mijë euro (Si kriminelët e hodhën...

Finalizohet operacioni policor "Kasaforta" nga Komisariati i Policisë Nr.2. në Tiranë.    Zbulohet dhe goditet një grup që ushtronte veprimtari kriminale në...

Kasaforta me mijëra euro e sende të çmuara, zbulohen hajdutët e rrezikshëm në Tiranë (VIDEO)

Policia e Tiranës finalizoi operacionin e koduar ‘Precious’ nga i cili dokumentoi dhe zbardhi shtatë raste vjedhjesh (kasafortash, vlerash të mëdha monetare e sende...

Grabitet kasaforta në xhaminë e Plumbit

Xhamia e Plumbit, foto arkivi Grabitet kasaforta në xhaminë e Plumbit në Shkodër. Sipas informacioneve të para mësohet se persona të armatosur...

Detajet e reja/ Kamerat e karburantit të fikura, punonjësit njoftuan 4 orë me vonese policinë për grabitjen

Një tjetër pikë karburanti ka rënë pre e grabitjes nga disa persona. Ngjarja ka ndodhur në Durrës, pranë urës së Dajlanit, rreth orës 02:00...

Gafa e hajdutëve shqiptarë, vjedhin kasafortën me para por u bllokohet ashensori nga pesha e rëndë

Dy “skifetra” shqiptarë në Gjermani kanë mësuar se për të realizuar mirë “punën” e tyre nuk mjafton vetëm të jenë të shpejtë. Shqiptarët kishin...

Libia në krizë, ka ar me vlerë 187 milion dollarë në kasafortë por Gadafi nuk ka lënë kodin

Qeveria libiane kërkon të punësojë persona që kanë aftësi të thyejnë kasaforta pasi e ka të pamundur të nxjerrë prej andej monedhat e arit...

Tiranë, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 20 mijë euro nga kasaforta

Një banesë në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë është vjedhur me thyerje. Hajdutët e dyshuar, ende të paidentifikuar, kanë pasur gjithë kohën...

Lajmet e fundit