Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

KAS

KAS i heq gjobën prej 1500 lekësh kreut të Kadastrës në Lushnje, asnjë masë për deputetin Bujar Çela

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, në mbledhjen e parë ka marrë në shqyrtim kërkesat për ndryshimin e vendimit të...

Lajmet e fundit