Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

kartoni

Statusi i Naftëtarit, 63-vjeçari apelon: Nuk po vihet në zbatim, takova Bashkim Finon dhe…(E PLOTË)

Statusi i Naftëtarëve i ka sjellë disa herë në këmbë punonjësit dhe ish punonjësit e këtij sektori drejt Tiranës për të protestuar. ...

Lajmet e fundit