Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kartoline

Rama publikon ‘kartolinën’, thumbon ata që s’ shohin ndyshimet: E di mirë se…

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me pamje nga qendra shëndetësore nga Kutalli, Berat. Bashkëngjitur videos Rama ka...

‘Një kartolinë me një përqafim nga larg’, Rama publikon FOTON e urës dhe ironizon

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të urës së re mbi Drin në Gjoricë, Maqellarë. Rama nuk ka kursyer as...

Lajmet e fundit